< Böngészés > Főoldal / Sport / Blog article: Labdarúgó NB I: Ferencváros-Szolnok 1-0

| Mobile | RSS

Labdarúgó NB I: Ferencváros-Szolnok 1-0

2010. október 31. | 1 Hozzászólás | Sport

A Ferencváros szombaton hazai pályán 1-0-ra nyert a Szolnok ellen a labdarúgó Monicomp Liga 12. fordulójában. Eredmény: Ferencváros-Szolnoki MÁV FC 1-0 (0-0), gólszerző: Rodenbücher (62.), Albert Stadion, 4000 néző. Rendkívül “langyos” első félidőt produkáltak a csapatok, a jóval esélyesebb ferencvárosiak csak a szünet előtti pillanatokban veszélyeztettek. A Szolnok kapura teljesen veszélytelen volt. A fordulást követően sem nagyon változott a játék képe, ám a 62. percben Rodenbücher fejesével a hazaiak feltörték a szolnoki reteszt. A gól sem pörgette fel igazán a két csapatot, így az eredmény már nem változott. További eredmények: Győr-Kecskemét 2-1, Vasas-Haladás 2-1, MTK-ZTE 3-4, Siófok-Pápa 0-1, Honvéd-Videoton 2-0.