< Böngészés > Főoldal / Sport / Blog article: Labdarúgó NB I: döntetlen a Bozsik Stadionban

Labdarúgó NB I: döntetlen a Bozsik Stadionban

2010. november 6. | hozzászólás | Sport

Az előző idényben bronzérmes, de ebben a szezonban várakozáson alul teljesítő Győri ETO FC 1-1-es döntetlent ért el a Budapest Honvéd vendégeként a labdarúgó Monicomp Liga 13. fordulójának péntek esti mérkőzésén. Monicomp Liga, 13. forduló: Budapest Honvéd-Győri ETO FC 1-1 (0-0), Monicomp Liga, 13. forduló: Budapest Honvéd-Győri ETO FC 1-1 (0-0). Az első félidőben a Győr játszott fölényben, de a Honvéd futballozott veszélyesebben. A szünet után a hazaiak vezetést szereztek, majd eldönthették volna az összecsapást, de a lehetőségek kimaradtak. A Győr később rendezte sorait, majd egyenlített, s ezt követően egyik csapat sem kockázatott a győzelemért, így igazságos döntetlen született.