< Böngészés > Főoldal / Sport / Blog article: Labdarúgó NB I: a Zalaegerszeg legyőzte a Ferencvárost

| Mobile | RSS

Labdarúgó NB I: a Zalaegerszeg legyőzte a Ferencvárost

2010. november 7. | hozzászólás | Sport

A Zalaegerszeg hazai pályán 2-1-re legyőzte a Ferencvárost a labdarúgó Monicomp Liga 13. fordulójának szombat esti mérkőzésén, így továbbra is második három pont hátránnyal a listavezető Videoton mögött. A találkozót a 83. percben Kassai Viktor játékvezető pár percre félbeszakította a vendégdrukkerek petárdázása miatt. Eredmény: ZTE FC-Ferencváros 2-1 (1-0). Zalaegerszeg, 8086 néző. Gólszerzők: Balázs (4.), Delic (87., 11-esből), illetve Rósa D. (65.).

A Ferencváros kezdett lendületesebben, de egy óriási kapushibát követően a ZTE szerzett vezetést. Egy darabig a hazaiak irányítottak, a hajrában azonban ismét a Fradi került fölénybe.

A második félidő első negyedórájában is a Ferencváros birtokolta többet a labdát, és egy védelmi hiba után egyenlített a fővárosi csapat. A folytatásban egy ideig kiegyenlített játék folyt, majd ismét a Ferencváros irányított, miközben a fővárosi szurkolók a 83. percben petárdázni kezdtek, nagy füst keletkezett a pályán és Kassai játékvezető 3-4 percig szüneteltette a játékot.

A hajrában a Fradi támadott, de egy kontra végén a ZTE megszerezte a győzelmet, a játék képe alapján a döntetlen igazságosabb lett volna.