< Böngészés > Főoldal / Sport / Blog article: Római tenisztorna – Babosék a döntőben

Római tenisztorna – Babosék a döntőben

2015. május 16. | hozzászólás | Sport

Tenisz-Olaszország

Babos Tímea és a francia Kristina Mladenovic harmadik helyen kiemelt duója két szettben jobbnak bizonyult szombaton az Alla Kudrjavceva, Anasztaszija Pavljucsenkova orosz kettősnél, s ezzel bejutott a döntőbe a római salakpályás tenisztornán.

Babosék március végén, a miami viadal nyolcaddöntőjében is könnyedén győzték le az orosz párost.
A viadal honlapja szerint a római fináléban az első helyen kiemelt Martina Hingis, Sania Mirza svájci, indiai vagy a negyedikként rangsorolt Caroline Garcia, Katarina Srebotnik francia, szlovén kettős lesz Babos és Mladenovic ellenfele.
Eredmény:
páros, elődöntő:
—————-
Babos, Mladenovic (magyar, francia, 3.)-Alla Kudrjavceva, Anasztaszija Pavljucsenkova (orosz, 8.) 6:2, 6:3