< Böngészés > Főoldal / Fogyasztóvédelem, főszerkesztő blogja, Közélet, Nav, Rendőrségi hírek / Blog article: A baksi Pista bácsi kommentjére reagáltak…

| Mobile | RSS

A baksi Pista bácsi kommentjére reagáltak…

A baksi Pista bácsi kommentjére reagáltak…

Irénke

Köszönjük Pista bácsi, hogy tájékoztatta a szerkesztő Urat az áldatlan kutya „támadásokról”. Szerencsére nem történt baj. A törpe eltüntette a csip és a védőoltások nélküli zavarodott kutyáit. De meddig? Csak nehogy úgy legyen mint az erdőbeli fákkal..Árulták, becsapták az öregeket

Sanyóka

Na, látod így kellene megszüntetni az elmebeteg kontárkodását is. Elviselhetetlen napi szinten a folyamatos kopogása, kopácsolás, a motoros fűrészek brummogtatása, a karosszéria munkálatai, mán fáj a fejünk a hangzavartól, a putrija előtt a rengeteg kocsi várakozik. Biciklivel alig bírunk elférni az utcában, mindenkit idegesít a feketemunkája. Vállalkozónak tünteti fel magát, nem adózik. Az önkormányzatnak sem fizet adót. Tegnap  jöttem motorral és kiabált ki hangosan a szerkesztő Úrnak mikor mentek a feleségével kocsival, hogy kapd be a pöcsömet. Zsolt bűne, hogy több baksi család nem tud pihenni, mert az akaratos Zsoltnak nem nyaltunk be, s nem engedtük a csatornázási pénteket, hogy ne fizesse vissza. Még el van maradva 150 ezer Forinttal.Remélem Fülöp Zoli megnyeri Búza lázította sógorát, aki feljelentette Zolit. Pedig Zoli csak jót akar nekünk.

Sacika

Igen ebben igazatok van. A segédmunkás elmebeteg a feleségével együtt undormányok, a falu szégyenei. Miattuk és Búza miatt lejáratódott a falunk. A szerkesztő Úrnak igaza van. Ő csak jót akar tenni Baksnak, pedig nem is idevaló, hanem gyütmönt. Na, őt kellene rávenni, hogy induljon a polgármesteri választásokon s tegye rendbe a falunkat. Én a családom, a rokonságom bízunk benne, mert okos, tanult,segítőkész embernek ismertük meg . Mikor értitek mán meg hogy a szerkesztő Urral érkezne el Baks felemelkedése a sárból, ahová Búza Zsolt vitte a falunkat. Neki kellene távoznia Mórahalomra

XX

Leave a Reply 466 megnézve, 1 alkalommal mai nap |