< Böngészés > Főoldal / Baksi választási hírek 2019, europarl.europa.eu/news/en, europarl.hu, Közélet / Blog article: Oláh István László Baks Polgármester jelöltje

| Mobile | RSS

Oláh István László Baks Polgármester jelöltje

Oláh István László Polgármester jelölt

A célom az, hogy Bakson mindenkinek legyen munkahelye s biztos állása..Megígérem Nektek, hogy két év alatt Baksot virágzó faluvá teszem s elismerté…Ha nem teszek eleget az ígéretemnek, akkor lemondok! Ezt írásba adom!

Baks érdeke a változás, a munkanélküliség felszámolása, bérlakások fejlesztése, az egészségügy helyreállítása, a fiatalok helybennmaradása

A cél érdekében le kell váltani a nagyképű, beképzelt, öntelt Búza Zsolt terrorját. Meg fogom szüntetni a munkanélküliséget, nyitottá válik Baks a vállalkozók előtt, fejlesszük az egészségügyi ellátás színvonalát. Segédkezet nyújtok a nyugdíjasoknak, a betegeknek, valamint az életszínvonalukat támogatni fogom! Visszaszerzem Búza által eltulajdonított csatornázási pénzeket, elszámoltatjuk a visszaéléseket. Finomítjuk a falunk kereskedelmét. Hozzájárulók a helyi turizmus fejlesztéséhez a falunk érdekében. A mozgáskorlátozott egyesületet, a helyi vállalkozókat, őstermelőket kiemelt támogatásnak tekintem az idősek, elesettek érdekében is.

Egy mindenkiért, mindenki egyért! A cél Baks felemelkedése, a korrupció megszüntetése

Oláh István László

a www.fecsego.eu nemzetközi hírportál tulajdonos-főszerkesztője az Európai Parlament média partnere

Irodalmi díjas író, újságíró,főszerkesztő, tanár, pályaválasztási tanácsadó

Leave a Reply 151 megnézve, 2 alkalommal mai nap |