< Böngészés > Főoldal / Baksi választási hírek 2019, europarl.europa.eu/news/en, europarl.hu, Közélet / Blog article: XII.Oláh István László Baks Polgármester jelöltje/ Szavaz rám Baks jövőéjért a felemelkedéséért!(( Baksi jókívánságok érkeztek a Polgármesteri jelölti megválasztásomra 83 választóimtól…illetve sokan utálják Búza Zsoltot

| Mobile | RSS

XII.Oláh István László Baks Polgármester jelöltje/ Szavaz rám Baks jövőéjért a felemelkedéséért!(( Baksi jókívánságok érkeztek a Polgármesteri jelölti megválasztásomra 83 választóimtól…illetve sokan utálják Búza Zsoltot

Oláh István László Irodalmi díjas író, újságíró,főszerkesztő, tanár, pályaválasztási tanácsadó a www.fecsego.eu nemzetközi hírportál tulajdonos-főszerkesztője, az Európai Parlament média partnere

Célom, hogy Bakson mindenkinek legyen munkahelye s biztos állása..Megígérem Nektek, hogy két év alatt Baksot virágzó faluvá teszem s elismerté…Ha nem teszek eleget az ígéretemnek, akkor lemondok! Ezt írásba adom!

Baks érdeke a változás, a munkanélküliség felszámolása, bérlakások fejlesztése, az egészségügy helyreállítása, a fiatalok helybennmaradása

A cél érdekében le kell váltani a nagyképű, beképzelt, öntelt Búza Zsolt terrorját. Meg fogom szüntetni a munkanélküliséget, nyitottá válik Baks a vállalkozók előtt, fejlesszük az egészségügyi ellátás színvonalát. Segédkezet nyújtok a nyugdíjasoknak, a betegeknek, valamint az életszínvonalukat támogatni fogom! Visszaszerzem Búza által eltulajdonított csatornázási pénzeket, elszámoltatjuk a visszaéléseket. Finomítjuk a falunk kereskedelmét. Hozzájárulók a helyi turizmus fejlesztéséhez a falunk érdekében. A mozgáskorlátozott egyesületet, a helyi vállalkozókat, őstermelőket kiemelt támogatásnak tekintem az idősek, elesettek érdekében is.

Baks jövője, felemelkedése most ettől a választástól függ!! Mindent megteszek, hogy Baksot élhető- virágzó faluvá tegyem!

Szavaz rám,együtt könnyebb lesz a felemelkedés felé vezető úton!

Egy mindenkiért, mindenki egyért!

Cél a Baksi polgárok felemelkedése, a  családok biztonsága, munkahelyteremtés a korrupció megszüntetése!

Baksi jókívánságok érkeztek a Polgármesteri jelölti megválasztásomra 83 választóimtól…illetve  sokan utálják Búza Zsoltot

A neveket nem teszem nyilvánossá, mivel már így is felmerült a „csalás lehetősége” a szavazat számláláskor. A Választásai Bizottságnak létkérdés volt, hogy az eredeti lezárás 2019, szeptember 11 én lett volna,- mivel én 2019 szeptember 04 –én adtam le a jelölő ajánlatokat- ám nem várták meg /?/ Dr. Faragó Péter különleges tudású jegyző Urat.

Ki jegyezte ellent, a Választó Bizottság hiteleségét! Alkalmasak VOLTAK -E A FELADATUK ELLÁTÁSÁRA? Ki adta ki a parancsot, hogy le kell zárni még a jegyző Úr nincs itt (belső informátorunk/

Felkerestem az Országos Választási Bizottságot. Várom a válaszukat.

Búza Zsolt!

Ha ennyire fél tőlem, mondjon le – még idő előtt vagy tisztességes versenyben próbáljon helytállni!

Arra számíthat, ha legyőzöm a népakarat támogatásával el fogom számoltatni a bandájával együtt!

Én Baksa nem uralkodni jöttem, hanem szolgálni a választóimat, Önnel szemben! Nem lesz elég a barátja már….

Ön már egy bukott ember a baksiak szemében. Önnek miből lett ilyen gyorsan gigantikus vagyona? Hamarosan meg fogják tudni a tisztességes baksi polgárok!

Részletek a jókívánságokból:

– Marika néni: Nagyon örülök, reméljük Ön lesz Baks polgármestere, a családom is magát támogatja

– Klárika: A falunak is Ön a szimpatikus

– István: Végre a falunknak egy tisztességes polgármestere lesz, mindenki drukkol magának, hogy számoltassa el a tolvaj Búzát

– József: Az egész falu az Ön sikeréről beszél. Maga szembemert szállni ezzel a nagyképű Búzával, aki alig jár be dolgozni

– Sándor: Erre a falura már ráférne a változás. Éheznek az emberek, nincs munkahelyük. Mi bízunk magában, mivel magának vannak kapcsolati. Búzának takarodnia kell!

– Margitka: nem szeretnénk magában csalódni, hisz maga egy jó szándékú, segítőkész tanárként ismertük meg. Tudjuk, hogy maga küzdeni fog ezért az emberekét. Mi a családunkkal magára szavazunk.

– Pista bácsi: Ne hagyja magát, ezt a hazug bandát el kell zavarni. Elegünk volt a visszaéléseikből.

– Sándor bácsi: Jól teszi az újságíró, hogy elszámoltatja a tolvajt. A Választási Bizottságban lévő embereket hazugságvizsgálót kérjen ellenük. Hallgasson rám!

– Julika néni. Csodálom Önt, hogy szembeszállhat a jellemtelen Búzával, aki mindig azzal dicsekszik, hogy neki államtitkár a barátja. Igen is számoltatja el. Higgye el maga mellett áll az egész falu, mert változást akarunk, és takarodjon el Búza a faluból is.

Leave a Reply 94 megnézve, 1 alkalommal mai nap |