< Böngészés > Főoldal / Baksi választási hírek 2019, EU Sajtószoba, europarl.europa.eu/news/en, europarl.hu, Fecsegő hírek, Közélet / Blog article: Tisztelettel meghívóm a baksi polgárokat, valamint minden helyi politikust, a vállalkozókat, az őstermelőket, a mozgássérülteket, a fiatalokat, a roma polgárokat, az időseket a kampánynyitómra((Oláh István László Baks Polgármester jelöltje/ Szavaz rám Baks jövőéjért a felemelkedéséért!

| Mobile | RSS

Tisztelettel meghívóm a baksi polgárokat, valamint minden helyi politikust, a vállalkozókat, az őstermelőket, a mozgássérülteket, a fiatalokat, a roma polgárokat, az időseket a kampánynyitómra((Oláh István László Baks Polgármester jelöltje/ Szavaz rám Baks jövőéjért a felemelkedéséért!

lio oláh 5.jpg

Tisztelettel meghívóm a baksi polgárokat, valamint minden helyi politikust, a vállalkozókat, az őstermelőket, a mozgássérülteket, a fiatalokat, a roma polgárokat, az időseket a kampánynyitómra

Baksi önkormányzati választás a jövőért, a családért, a munkahelyteremtésért, az egészségügy fejlődéséért

UTCAFÓRUM

Gyertek el egy kötetlen beszélgetésre Baks felemelkedése, jövője érdekében

Oláh István László polgármester jelölt a www.fecsego.eu nemzetközi hírportál főszerkesztője az Európa Parlament média partnere

Időpont: 2019, szeptember 20 (péntek) 16 órai kezdettel

Helyszín: Baks Művelődési ház előtti tér

 Tisztelettel, szeretettel várlak benneteket!

Egy mindenkiért, mindenki egyért

Oláh István László Baks Polgármester jelöltje/ Szavaz rám Baks jövőéjért a felemelkedéséért!

http://www.fecsego.eu/wp-content/uploads/2019/01/lio-oláh-5.jpg

Oláh István László Irodalmi díjas író, újságíró,főszerkesztő, tanár, pályaválasztási tanácsadó a www.fecsego.eu nemzetközi hírportál tulajdonos-főszerkesztője, az Európai Parlament média partnere

Célom, hogy Bakson mindenkinek legyen munkahelye s biztos állása..Megígérem Nektek, hogy két év alatt Baksot virágzó faluvá teszem s elismerté…Ha nem teszek eleget az ígéretemnek, akkor lemondok! Ezt írásba adom!

Baks érdeke a változás, a munkanélküliség felszámolása, bérlakások fejlesztése, az egészségügy helyreállítása, a fiatalok helybennmaradása

A cél érdekében le kell váltani a nagyképű, beképzelt, öntelt Búza Zsolt terrorját. Meg fogom szüntetni a munkanélküliséget, nyitottá válik Baks a vállalkozók előtt, fejlesszük az egészségügyi ellátás színvonalát. Segédkezet nyújtok a nyugdíjasoknak, a betegeknek, valamint az életszínvonalukat támogatni fogom! Visszaszerzem Búza által eltulajdonított csatornázási pénzeket, elszámoltatjuk a visszaéléseket. Finomítjuk a falunk kereskedelmét. Hozzájárulók a helyi turizmus fejlesztéséhez a falunk érdekében. A mozgáskorlátozott egyesületet, a helyi vállalkozókat, őstermelőket kiemelt támogatásnak tekintem az idősek, elesettek érdekében is.

Baks jövője, felemelkedése most ettől a választástól függ!! Mindent megteszek, hogy Baksot élhető- virágzó faluvá tegyem!

Szavaz rám, együtt könnyebb lesz a felemelkedés felé vezető úton!

Egy mindenkiért, mindenki egyért!

Cél a Baksi polgárok felemelkedése, a  családok biztonsága, munkahelyteremtés a korrupció megszüntetése!

Leave a Reply 1394 megnézve, 2 alkalommal mai nap |