| Mobile | RSS

Soros György ajánl egy receptet az EU-nak Orbánék ellen///György Soros doporučuje EU recept proti Orbánovi

EUszerző

A milliárdos újra elővette az örökkötvény ötletét, amelynek jogi lehetősége szerinte adott, és kiválthatná a válság ellen felállítandó helyreállítási alapot, amelynek létrehozását a magyar és a lengyel kormány blokkolja.

h

Mivel a kilátásba helyezett magyar és a lengyel vétó miatt lebénultak a pénzügyek az Európai Unióban, Soros György azt javasolja a Project Syndicate nemzetközi véleményoldalon, hogy porolják le az örökkötvények tervét, mert az még sosem volt időszerűbb, mint most. Csak éppen nem 27-es keretben, mert arra nincs esély a belső megosztottság miatt, de több tagállam meg tudná csinálni, ha összefog. És meg is kellene csinálniuk.

Erről szól még a cikk:

  • Mik az örökkötvény előnyei Soros szerint?
  • Mi kell ahhoz, hogy bevezessék?
  • Mely uniós országoknak jönne különösen jól?

fecsego.eu/hvg360

György Soros doporučuje EU recept proti Orbánovi

  1. prosince 2020 | pošta Ústavní soud, Aktuální zprávy, Události, Soud / Státní zastupitelství / Szegedská soudní rada, Blog2, Obrázky života / bulvár, Tiskové středisko EU, europarl.europa.eu/news/en, europarl.hu, Chattering News, Ochrana spotřebitele, Blog šéfredaktora, Maďarský helsinský výbor, Szeged Tribunál, Bílý dům

Autor EU

Miliardář znovu přijal myšlenku na trvalé pouto, které, jak věří, mu poskytlo zákonnou možnost, a mohlo by vyvolat vytvoření fondu pro obnovu proti krizi, jehož vytvoření je blokováno maďarskou a polskou vládou.

h

Jelikož finanční prostředky v Evropské unii byly ochromeny nadcházejícími maďarskými a polskými vety, György Soros doporučuje, aby byl plán projektového syndikátu oprášen na mezinárodní stránce veřejného mínění Project Syndicate, protože nikdy nebyl včasnější než nyní. Jen ne v rámci 27, protože to není možné kvůli vnitřním rozporům, ale více členských států by to mohlo udělat, kdyby se spojily. A měli by to udělat.

O tom je článek:

Co Soros říká, že jsou výhody trvalého svazku?
Co je potřeba k zavedení?
Které země EU by měly obzvlášť dobrý užitek?
fecsego.eu/hvg360

Leave a Reply 85 megnézve, 1 alkalommal mai nap |