< Böngészés > Főoldal / Alkotmánybíróság, Aktuális hírek, események, Bíróság/Ügyészség/Szegedi Ítélőtábla, dr.Benyik atya blogja, EE Minisztériuma, Életképek/bulvár, EU Sajtószoba, europarl.europa.eu/news/en, europarl.hu, Fecsegő hírek, főszerkesztő blogja, HITA, Közélet, Magyar Helsinki Bizottság, Nav, nébih, Rendőrségi hírek, Szegedi Törvényszék, White House / Blog article: Orbán a 2022-es vereségét jósolja! Elképesztő, hogy ezt senki nem vette észre!///Orbán předpovídá svou porážku v roce 2022! Je úžasné, že si toho nikdo nevšiml!

| Mobile | RSS

Orbán a 2022-es vereségét jósolja! Elképesztő, hogy ezt senki nem vette észre!///Orbán předpovídá svou porážku v roce 2022! Je úžasné, že si toho nikdo nevšiml!

Írta Oros Bence -2020-12-10   

Senki sem vette észre, hogy Orbán most árulta el: a Fidesz 2022-ben bukni fog! Ő két évig még lopni akar, a többi nem érdekli. A jogállamisági vizsgálatok alkalmazását ugyanis csak elhalasztották, de Orbán ennek is örül, mivel arra számít: utána már úgysem ő lesz hatalmon.

Ritka alkalom, amikor egy politikus nyíltan elismeri, hogy bukni fog. Márpedig azzal, hogy neki már elég a jogállamisági mechanizmus alkalmazásának elhalasztása is,

ORBÁN VILÁGOSSÁ TETTE: NEM ÉRDEKLI, HOGY 2022 UTÁN MIT VIZSGÁLNAK, MERT AKKOR MÁR NEM Ő LESZ HATALMON! EZ NEM GYŐZELEM, HANEM ÜZENET, HOGY BUKÁSRA SZÁMÍT!

A miniszterelnök nem csatát nyert, hanem csak időt. Akárhogy is fenyegetett és fogadkozott, nem sikerült eltöröltetnie a jogállamisági mechanizmus alkalmazását az uniós pénzek kifizetésénél. Ahogy azt mi is megírtuka szigorú szemlélet 2021. január 1-től életbe lép, vagyis minden szabálytalanság az EU-s pénzekkel kapcsolatban büntethetővé válik. Orbán most azt tartja győzelemnek, hogy a büntetések alkalmazását pereskedéssel elodázhatja egészen 2022-ig. Egyszerűsítve úgy is mondhatjuk: Orbán megkapja a büntetési csekket, de azt csak a választás után kell kifizetni. Ő pedig most ennek örül!

ELKÉPESZTŐ, HOGY SENKI SEM VETTE ÉSZRE: ORBÁN A SAJÁT VERESÉGÉT JÓSOLJA!

A Fidesz tábora ünnepel, pedig valójában sírniuk kellene, hisz a vezérük épp most tette nyilvánvalóvá: nem érdekli, mi lesz 2022 után. Neki csak az a fontos, hogy addig még lophasson.

Nem lennénk meglepve, ha a következő szűk két évben

ORBÁN BEJELENTI: OLYAN TÖRVÉNYT HOZ, MINT PUTYIN, HOGY SEM ŐT SEM A CSALÁDJÁT NEM LEHET A KÉSŐBBIEKBEN PERBE FOGNI.

A Fidesz hívei valószínűleg akkor döbbennek majd csak rá, hogy Orbán már a bukásra készül, és nem érdekli más, csak az, hogy büntetlenül vihesse a lopott vagyont. Ezért is jó, ha ez mindez minél több emberhez eljut, mert így talán a fideszes szavazók is felismerik: a vezérük épp most kapitulált.

forrás: PestiBulvár

Orbán předpovídá svou porážku v roce 2022! Je úžasné, že si toho nikdo nevšiml!

  1. prosince 2020 | pošta Ústavní soud, Aktuální zprávy, Události, Soud / Státní zastupitelství / Soudní rada v Szegedu, blog otce Dr. Benyika, Ministerstvo EE, Obrázky života / bulvár, Tiskové středisko EU, europarl.europa.eu/news/en, europarl.hu, Chattering News, Blog šéfredaktora, HITA, veřejný život, maďarský helsinský výbor, Nav, nébih, Police News, segedínský tribunál, Bílý dům
    Napsal Oros Bence -2020-12-10

Nikdo si nevšiml, že Orbán nyní zradil: Fidesz padne v roce 2022! Stále chce krást dva roky, ostatní se nestarají. Uplatňování vyšetřování právního státu bylo pouze odloženo, ale Orbán je také rád, že očekává, že poté už nebude u moci.
Je vzácnou dobou, aby politik otevřeně přiznal, že selže. Odložením uplatňování mechanismu právního státu však

ORBÁN TO VYČISTIL: NEMÁ ZÁJEM O TO, CO BUDOU VYŠETŘOVÁNI PO 2022, PROTOŽE POTOM NEBUDOU UŽ POTOM! TOTO NENÍ VÍTĚZSTVÍ, ALE ZPRÁVA, NA KTEROU OČEKÁVÁTE, ŽE PÁD!

Premiér nevyhrál bitvu, pouze čas. Jakkoli však hrozil a připouštěl, nezrušil mechanismus právního státu pro výplatu peněz EU. Jak jsme psali, přísný přístup vstoupí v platnost 1. ledna 2021, což znamená, že jakékoli nesrovnalosti týkající se peněz EU budou trestné. Orbán nyní považuje za vítězství, že může odložit uplatnění trestů prostřednictvím soudních sporů až do roku 2022. Zjednodušeně řečeno, Orbán dostane pokutový šek, ale bude vyplacen až po volbách. A teď je z toho šťastný!

JE TO ÚŽASNÉ, ŽE NIKTO NEINFIKOVAL: ORBÁN NAVRHUJE VLASTNÍ NAROZENÍ!

Tábor Fidesz slaví, i když by ve skutečnosti měli plakat, jak to jejich vůdce právě objasnil: je mu jedno, co se stane po roce 2022. Důležité pro něj je jen to, že může stále krást.

Nebyli bychom překvapeni, kdyby příští těsné dva roky

ORBÁN OZNAMUJE: VYTVOŘIT ZÁKON JAKO PUTYIN, KTERÝ NEMŮŽE BÝT VYDĚLÁN ŽÁDNÝ JI NEBO JEJÍ RODINA.

Fanoušci Fideszu budou pravděpodobně jen v šoku, že se Orbán již připravuje na pád a nemá zájem o nic jiného, ​​než beztrestně vzít ukradený majetek. Proto je dobré, když se to všechno dostane k co největšímu počtu lidí, protože tak si mohou voliči Fideszu uvědomit: jejich vůdce byl právě kapitulován.

zdroj: PestiBulvár

Leave a Reply 70 megnézve, 1 alkalommal mai nap |