< Böngészés > Főoldal / Sport / Blog article: Tizenhárom góllal győztek a franciák

| Mobile | RSS

Tizenhárom góllal győztek a franciák

2011. január 23. | hozzászólás | Sport

A magyar férfi kézilabda-válogatott 37-24-re kikapott a címvédő, olimpiai és Európa-bajnok francia csapattól a svédországi olimpiai kvalifikációs világbajnokság középdöntőjében.

Mocsai Lajos szövetségi kapitány együttese húsz percig remekül tartotta magát, vezetett, ám a szünet előtti szakaszt 9-3-ra nyerték a gallok, akik 18-13-as előnnyel vonultak pihenőre. A folytatásban is az esélyesebb franciák akarata érvényesült, így gond nélkül diadalmaskodtak.

Vasárnap szünnap, hétfőn az olimpiai ezüstérmes izlandiakat legyőző németek következnek. Azon a mérkőzésen minden bizonnyal pályára lép már Perez Carlos is.

Korábban: Németország-Izland 27-24 (15-13), Spanyolország-Norvégia 32-27 (15-12)