< Böngészés > Főoldal / Sport / Blog article: Labdarúgó NB I: Kondással hibátlan a Debrecen

| Mobile | RSS

Labdarúgó NB I: Kondással hibátlan a Debrecen

2011. április 28. | hozzászólás | Sport

Második mérkőzését is megnyerte Kondás Elemér irányításával a címvédő Debrecen: a hajdúsági együttes 3-1-re győzte le az MTK-t a labdarúgó Monicomp Liga 25. fordulójának szerdai játéknapján. Monicomp Liga, 25. forduló: DVSC-TEVA – MTK Budapest 3-1. Meglepetésre a kiesés ellen menekülő MTK szerzett vezetést szűk negyedóra elteltével. A hazaiak azonban nem estek kétségbe, és kisvártatva két távoli bombával már előnyben voltak, amelyek után Garami mester lecserélte kapusát, Szatmárit. A második félidőben kissé visszavett az iramból a debreceni gárda, ám a vendégek nem találtak fogást rajtuk. Coulibaly a 75. percben szerzett találatával eldöntötte a három pont sorsát, a bajnok félgőzzel is könnyedén hozta a mérkőzést.