< Böngészés > Főoldal / Sport / Blog article: Németh első hollandiai gólja győzelmet ért

| Mobile | RSS

Németh első hollandiai gólja győzelmet ért

2012. február 25. | hozzászólás | Sport

Az RKC Waalwijk labdarúgócsapata a magyar válogatott támadó góljával verte 1-0-ra a Vitesse-t a holland bajnokságban.
Németh betalált

A 23. fordulóban honfitársunk zsinórban hatodik meccsén kapott lehetőséget, Németh Krisztián ezúttal is kezdő volt a hazai pályán játszó Waalwijkban. A kiegyenlített mérkőzésen a 37. percben rezdült meg először a háló, a magyar válogatott támadó szerezte meg első találatát az RKC színeiben.

A két csapat a második felvonásban is dolgozott ki akciókat, több gól azonban már nem született, maradt az 1-0. Németh a 79. percig játszott, Castillion váltotta. A Waalwijk így három ponttal gazdagodott.

Győzelmével a hazai csapat egy helyet javított a tabellán, a Waalwijk jelenleg a 11., igaz a riválisok még adósak soros meccsükkel. A Vitesse maradt a hetedik.