< Böngészés > Főoldal / Sport / Blog article: Foci-Eb: a magyarok selejtezős menetrendje

| Mobile | RSS

Foci-Eb: a magyarok selejtezős menetrendje

2014. február 24. | hozzászólás | Sport

Foci-Eb: a magyarok selejtezős menetrendje

Néhány órával a sorsolás után már el is készült a 2016-os franciaországi labdarúgó Európa-bajnokság selejtezőjének menetrendje: a magyar válogatott az F csoportban Észak-Írország ellen kezd szeptember 7-én hazai környezetben.

Az mlsz.hu emlékeztet arra, hogy az európai szövetség (UEFA) új szabályt vezetett be, amely szerint a csapatok nem egymás között döntik el a sorozat menetrendjét, hanem azt az UEFA számítógépes programmal alakítja ki, és készen bocsátja a szövetségek rendelkezésére.

A magyar válogatott menetrendje az Eb-selejtezőben (az mlsz.hu alapján): szeptember 7.: Magyarország – Észak-Írország 18.00
október 11.: Románia-Magyarország 18.00
október 14.: Feröer-szigetek – Magyarország 20.45 n
ovember 14.: Magyarország-Finnország 20.45
2015. március 29.: Magyarország-Görögország 20.45
2015. június 13.: Finnország-Magyarország 18.00
2015. szeptember 4.: Magyarország-Románia 20.45
2015. szeptember 7.: Észak-Írország – Magyarország 20.45
2015. október 8.: Magyarország – Feröer-szigetek 20.45
2015. október 11.: Görögország-Magyarország 18.00

Az F csoport teljes programja:
szeptember 7.:
Magyarország – Észak-Írország 18.00
Feröer-szigetek – Finnország 20.45
Görögország-Románia 20.45

október 11.:
Románia-Magyarország 18.00
Finnország-Görögország 20.45
Észak-Írország – Feröer-szigetek 20.45

október 14.:
Feröer-szigetek – Magyarország 20.45
Finnország-Románia 20.45
Görögország – Észak-Írország 20.45

november 14.:
Magyarország-Finnország 20.45
Görögország – Feröer-szigetek 20.45
Románia – Észak-Írország 20.45

2015. március 29.:
Magyarország-Görögország 20.45
Észak-Írország – Finnország 18.00
Románia – Feröer-szigetek 18.00

2015. június 13.:
Finnország-Magyarország 18.00
Feröer-szigetek – Görögország 20.45
Észak-Írország – Románia 20.45

2015. szeptember 4.:
Magyarország-Románia 20.45
Görögország-Finnország 20.45
Feröer-szigetek – Észak-Írország 20.45

2015. szeptember 7.:
Észak-Írország – Magyarország 20.45
Finnország – Feröer-szigetek 20.45
Románia-Görögország 20.45

2015. október 8.:
Magyarország – Feröer-szigetek 20.45
Észak-Írország – Görögország 20.45
Románia-Finnország 20.45

2015. október 11.:
Görögország-Magyarország 18.00
Finnország – Észak-Írország 18.00
Feröer-szigetek – Románia 18.00

forrás:ma.hu

Leave a Reply 429 megnézve, 1 alkalommal mai nap |
Tags: