< Böngészés > Főoldal / Sport / Blog article: Vizes Eb Cseh László aranyérmes 100 méter pillangón/// 100 mètres papillon médaillée d’or László Cseh

| Mobile | RSS

2016. május 22. | hozzászólás | Sport

Vizes Eb

Cseh László aranyérmes 100 méter pillangón

“Azt pontosan tudtuk a verseny előtt, hogy Cseh Lászlót ember nem tudja megverni.”

Újabb arany, újabb ujjonganivaló:

Cseh László aranyérmet nyert 100 méter pillangón a Londonban zajló vizes Európa-bajnokság úszóversenyeinek szombati napján.

Ideje, az 50.86 másodperc új országos csúcs is, a tavaly augusztusi, kazanyi világbajnokságon elért saját korábbi rekordját javította meg egy századdal. Ez volt Cseh pályafutásának 33. Európa-bajnoki elsősége, Londonban pedig harmadszor érmes, miután 50 méter pillangón második lett, a 200 méter pillangót pedig megnyerte a 30 éves magyar klasszis.