< Böngészés > Főoldal / Közélet, Sport / Blog article: Tv-műsor Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

| Mobile | RSS

Tv-műsor Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

2021. május 7. | hozzászólás | Közélet, Sport



    Budapest, 2021. május 7., péntek (MTI)

– A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    május 7., péntek:
    —————–
    M4 Sport
11.30: Forma-1, Spanyol Nagydíj, 1. szabadedzés
13.35: Forma-3, Spanyol GP, időmérő edzés
14.55: Forma-1, Spanyol Nagydíj, 2. szabadedzés
20.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-MTK

    Sport 1
20.15: Labdarúgás, német bajnokság, VfB Stuttgart-Augsburg

    Sport 2
20.00: Darts, Premier League, 12. állomás, Milton Keynes

    Eurosport 1
17.30: Kerékpár, Tour of Algarve, 3. szakasz

    Eurosport 2
13.00 és 19.00: Tenisz, ATP-torna, Madrid
17.00: Curling, világbajnokság, Calgary
23.00: Golf, PGA Tour, Wells Fargo Championship

    Digisport 1
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Newcastle United

    Digisport 2
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Lille

    Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Elche

    május 8., szombat:
    ——————
10.30: Forma-3, Spanyol GP, Barcelona, 1. sprintverseny
11.55: Forma-1, Spanyol Nadyíj, Barcelona, 3. szabadedzés
14.45: Forma-1, Spanyol Nagydíj, Barcelona, időmérő
16.55: Röplabda, női Európa-bajnoki selejtező, Franciaország-Magyarország
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Zalaegerszegi TE

    M4 Sport+
16.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Ferencvárosi TC

    Sport 1
14.00: Kézilabda, női Európa-liga, Final Four, elődöntő, Nantes-Baia Mare
17.00: Kézilabda, női Európa-liga, Final Four, elődöntő, Siófok-Herning-Ikast
20.00: Baseball, MLB, St. Louis Cardinals-Colorado Rockies

    Sport 2
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Greuther Fürth-Karlsruhe
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-RB Leipzig
18.15: Labdarúgás, Bundesliga, Bayern München-Mönchengladbach

    Eurosport 1
13.50: Kerékpár, Giro d’Italia, 1. szakasz
17.30: Kerékpár, Algarve körverseny, 4. szakasz
23.00: Curling, női világbajnokság, elődöntő

    Eurosport 2
16.00 és 21.00: Tenisz, ATP World Tour Masters 1000, Madrid
18.00: Curling, női világbajnokság, play-off
23.00: Golf, PGA TOUR, Wells Fargo Championship, 3. nap

    Digisport 1
13.25: Labdarúgás, Premier League, Leeds United-Tottenham Hotspur
15.55: Vízilabda, EuroKupa, döntő, OSC Budapest-Szolnoki Dózsa
17.40: Labdarúgás, Serie A, Internazionale-Sampdoria
20.55: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Southampton

    Digisport 2
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nantes-Bordeaux
15.00: Labdarúgás, Serie A, Spezia – Napoli
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Lorient
20.40: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Lazio

    Digisport 3
15.55: Labdarúgás, Premier League, Sheffield-Crystal Palace
18.30: Tenisz, WTA-torna, Madrid, döntő

    Spíler 1
17.45: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Chelsea

    Spíler 2
15.45: Labdarúgás, La Liga, FC Barcelona-Atlético Madrid
18.25: Labdarúgás, La Liga, Cádiz-Huesca
20.55: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Osasuna

    Arena 4
 3.00: Ketrecharc, Bellator 258, Archuleta-Pettis
13.30: Labdarúgás, angol másodosztály
16.00: Labdarúgás, angol másodosztály

    május 9., vasárnap:
    ——————-
    M4 Sport
12.00: Forma-3, Spanyol GP, főfutam
14.30: Forma-1, Spanyol Nagydíj, Barcelona, futam
17.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőri VTK-MOL Fehérvár
19.45: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Nyíregyháza Spartacus FC-Vasas FC

    M4 Sport+
17.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia FC-Budafoki MTE

    Sport 1
 2.00: UFC, Cory Sandhagen – TJ Dillashaw
11.30: Atlétika, Ready Steady Tokyo – Athletics, Tokió
14.30: Kézilabda, női Európa-liga, Final Four, a 3. helyért
17.15: Kézilabda, női Európa-liga, Final Four, döntő
21.30: Kosárlabda, NBA, Los Angeles Clippers-New York Knicks

    Sport 2
 4.00: Kosárlabda, NBA, Denver Nuggets – Brooklyn Nets
13.30: Labdarúgás, Bundesliga, 1. FC Köln-Freiburg
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Mainz
18.00: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha BSC-Arminia Bielefeld
20.00: Baseball, MLB, Houston Astros-Toronto Blue Jays
23.30: Atlétika, USATF Golden Games, Mount Sac

    Eurosport 1
12.35: Kerékpározás, Giro d’Italia, 2. szakasz
17.15: Kerékpározás, Algarve körverseny, 5. szakasz
21.00: Curling, női világbajnokság, Calgary, döntő

    Eurosport 2
11.00: Tenisz, ATP1000, Róma
18.30: Tenisz, ATP1000, Madrid, döntő
21.00: Golf, PGA TOUR, Wells Fargo Championship, 4. nap

    Digisport 1
12.25: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Sassuolo
14.55: Labdarúgás, Serie A, Parma-Atalanta
17.55: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Crotone
20.25: Labdarúgás, Serie A, Juventus-AC Milan

    Digisport 2
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Olympique Marseille
14.55: Labdarúgás, Serie A, Benevento-Cagliari
17.00: Labdarúgás, Ligue 1, Reims-AS Monaco
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Rennes-PSG

    Digisport 3
14.55: Labdarúgás, Serie A, Hellas Verona-Torino

    Spíler 1
12.55: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton Wanderers-Brighton
14.55: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Manchester United
17.05: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Everton
19.30: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-West Bromwich Albion

    Spíler 2
13.55: Labdarúgás, La Liga, Getafe CF-SD Eibar
16.10: Labdarúgás, La Liga, Valencia-Real Valladolid
18.20: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Celta Vigo
20.40: Labdarúgás, La Liga, Real Madrid-Sevilla

    Arena 4
 1.00: Jégkorong, NHL, Toronto Maple Leafs-Montreal Canadiens
 8.10: Autósport, V8 Supercars bajnokság, 11. futam, The Band Motorsport Park
14.30: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Sturm Graz-Red Bull Salzburg
17.00: Kézilabda, francia bajnokság, Nantes-Chambéry
21.30: Autósport, NASCAR, 12. futam, Goodyear 400


fecsego.eu/MTI

Leave a Reply 117 megnézve, 1 alkalommal mai nap |