< Böngészés > Főoldal / Életképek/bulvár, Közélet, Kultúra, Sport / Blog article: Tv-műsor Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap

| Mobile | RSS

Tv-műsor Élő tv-sportközvetítések – Péntek, szombat, vasárnap



    Budapest, 2021. december 31., péntek (MTI) – A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban:


    december 31., péntek:
    ——————–
    Sport 1
13.00: Lóverseny, szilveszteri ügető

    Eurosport 1
12.45: Sífutás, Tour de ski, férfiak, Oberstdorf
13.45: Síugrás, Négysáncverseny, Garmisch-Partenkirchen, selejtező
15.15: Sífutás, Tour de ski, nők, Oberstdorf
16.20: Síugrás, női világkupa, Lubjno

    Spíler 2
20.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Espanyol

    Arena 4
22.00: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, Cotton Bowl, Alabama-Cincinnati

    január 1., szombat:
    ——————-
    Sport 1
13.30 és 20.30: Darts, PDC-világbajnokság, negyeddöntők, London

    Eurosport 1
11.50: Sífutás, Tour de ski, férfi és női sprint, Oberstdorf
13.40: Síugrás, Négysáncverseny, Garmisch-Partenkirchen
15.55: Síugrás, női világkupa, Lubjno
17.50: Hódeszka, világkupa, férfi és női slopestyle

    Eurosport 2
 7.30: Tenisz, ATP Kupa, Sydney

    Digisport 1
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-West Ham United

    Spíler 1
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Manchester City
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Tottenham Hotspur
18.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Norwich City

    Arena 4
 2.00: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, Orange Bowl, Michigan-Georgia
13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Sheffield United-Middlesbrough
16.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Blackpool-Hull City
19.00: Amerikaifutball, egyetemi bajnokság, Fiesta Bowl, Notre Dame-Oklahoma State
23.00: Amerikafutball, egyetemi bajnokság, Rose Bowl, Ohio State-Utah

    január 2., vasárnap:
    ——————-
    M4 Sport
16.30: Jégkorong, Erste Liga, alapszakasz, Ferencváros-Újpest
19.15: Kosárlabda, női NB I, Diósgyőr-NKA Universitas PEAC

    Sport 1
20.30: Darts, PDC-világbajnokság, elődöntők, London

    Sport 2
 0.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Milwaukee Bucks-New Orleans Pelicans
21.30: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Toronto Raptors-New York Knicks

    Eurosport 1
13.35 és 15.50: Terepkerékpár, világkupa, Hulst

    Eurosport 2
 7.30: Tenisz, ATP Kupa, Sydney

    Digisport 1
17.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Liverpool

    Spíler 1
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Aston Villa
17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Burnley

    Spíler 2
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Rayo Vallecano
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Sociedad
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-FC Barcelona

    Arena 4
19.00: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Cincinnati Bengals-Kansas City Chiefs
22.15: Amerikaifutball, NFL, alapszakasz, Dallas Cowboys-Arizona Cardinals

skg \ slp \ srd \ brr

fecsego.eu/MTI

Leave a Reply 893 megnézve, 2 alkalommal mai nap |