< Böngészés > Főoldal / Magyar Helsinki Bizottság / Blog article: Kisteleki komment, a részeges alkoholista Ormándi Bence történetei ismét lángra lobbantották városunkat

| Mobile | RSS

Kisteleki komment, a részeges alkoholista Ormándi Bence történetei ismét lángra lobbantották városunkat

Olvasóink kérésére újra feltesszük Ormándi Bence részeges kalandjait

2022. július 10. | hozzászólás | Alkotmánybíróság, Aktuális hírek, eseményekAz Európai Unió biróságaBíróság/Ügyészség/Szegedi ÍtélőtáblaBlog2Életképek/bulvárEU SajtószobaEurópai Unió Az Európai Unió Tanácsaeuroparl.europa.eu/news/eneuroparl.huFecsegő hírekFogyasztóvédelemfőszerkesztő blogjaKözéletKultúraMagyar Helsinki BizottságSzegedi TörvényszékWhite House

Szerkesztő Úr!

Nagyon nehezen viseljük a városunkban idegen részeges alkoholista baksi Ormándi Bencét. Mi nem állunk vele szóba. A daduska nem volt észnél sem az apja, sem az anyja hogy engedte a részeges cigány alkoholistához a becsületes lányát. A cigányok is utáljuk ezt a seggbuta alkoholistát. Mindig dicsekszik, pofázik, játsza az eszét. A baksi romák is utálják. szoktunk velük beszélgetni mert mi is cigányok vagyunk. a feleségét feltette a buszra most szóltak oda nekünk, és rohant vissza a kocsmába. Az alkoholista egyetlenegyszer sem vette a karjaiba a lányát. Olyan részeg volt hogy nem merték neki odadni. Az anyja meg a férje felelőssek a részeges alkoholista Bencéért. Az anyja Ormándi Anikó milyen okon dolgozik a önkormányzatnál. Senki nem áll vele szóba. Aki nem tudta a részeges férjét sem kordában tartani, igy a fia is a baksi kocsma rémelett. Mi maga mellett állunk..Tudjuk hogy a részeges Bence,a neje, a két hugaival törtékbe a maguk házának az ablakait, a rólót a házának a cserepeit. Csak szüljon vagy keresen fel bennünket szeretnénk magával elbeszélgetni. A lányom irta meg mert mi nem nagyon tudunk irni bocsánatot kérek.

XXXX

Leave a Reply 95 megnézve, 1 alkalommal mai nap |