| Mobile | RSS

Liget hírlevél)  Kedves Oláh István László volt hallgatom, katolikus tanár nevelő tanár Üdvözlettel, Dr. Thorday Attila plébános

Liget hírlevél
  Kedves Oláh István László! 

Itt találja az aktuális híreket:+ (November 19) – Az Árpád-házi Szent Erzsébet templomunk búcsúját ünnepeljük+ (November 21) – CsaládEgyetem: Aczél Petra előadása „Ki lehetek én a jövőben?” címmel+ (November 26) – „Mozgó lelkigyakorlatot” tart Kardos Mihály atya + (November 26) – „A végzet órája” c. zenedráma kerül bemutatásra+ Plébániánk könyvtára széles repertoárral várja az olvasni szeretőket

+ Friss Toronyirány és Liget Hirmondó újság szabadon elvihető

 További részleteket és több információt itt talál »
Attila atya előadása a Babes-Bolyai TudományegyetemenPlébánosunk, mint egyetemi oktató, meghívást kapott a kolozsvári Babes-Bolyai Tudományegyetem Katolikus Teológia Karán való előadás megtartására.

Tovább »Első taizé-i festmény-kiállításról és előzményeirőlSzemélyes vallomás: Hitem megélésének legmeghatározóbb időszakában (2011 nyarán), a madridi ifjúsági világtalálkozó előtalálkozóján csöppentem először a taizéi életbe. 

Tovább »Amikor a Menny leszáll közénk, gyógyulunkMijo Barada már több alkalommal tartott szemináriumot Szegeden. Ebben az évben az újszegedi Szent Erzsébet templom adott otthont a 150 fős háromnapos lelkigyakorlatnak, melynek témája az életszakaszok gyógyítása volt. Mijo megtanított bennünket önmagunkért imádkozni a fogantatásunktól kezdődően

.Tovább »Prédiáció, elmélkedés
Flóri atya aktuális elmélkedését: “Hol itt az igazság?” címmel
itt tudja megnézni és meghallgatni »
Életem üzenete című könyvem hangoskönyvként az alábbi linken érhető el fejezetenként, vagy egyben: https://szuzanyam.hu/hangos.html
E-book formátumban (EPUB) pedig az alábbi honlapról tölthető le: https://szuzanyam.hu/forras.html#02  magyar, olasz és horvát nyelven.
A Magyar Elektronikus Könyvtár (MEK) honlapján itt találjuk »Legyen apostola a plébánia életének!

Ajánlja ismerősének is az egyházközség honlapját: www.ujszegedplebania.hu.

 Ott fel is lehet iratkozni a hírlevélre! Köszönöm, hogy terjeszti jó hírét!
Üdvözlettel, Dr. Thorday Attila plébános
Leave a Reply 78 megnézve, 1 alkalommal mai nap |